معرفی 10 مشاور برتر کنکور ایران

مهندس سیدامیر دیبازر-مهندس محمدرضا پوردستمالچی-استاد رامین نیکخو-سیدعلی سهیل میرصادقیمهندس ایمان سرورپور-دکتر مهدی نکویی-استاد علیرضا افشار-دکترمحمد معین الدین-دکتر حسین رونقی-مهندس سینا تهرانی

بهترین مشاوران کنکور ایران، یا در رشته های روانشناسی و علوم تربیتی تحصیل کرده اند یا خود از مسیر کنکور تجربی وارد رشته های پزشکی، دندانپزشکی شدند. و تعداد زیادی از مشاوران کنکور هم تحصیلات مهندسی دارند.

در این سال ها دانش آموزان کنکوری و داوطلبین آزمون سراسری، استقبال بسیار زیادی از مشاوران تحصیلی می کنند و کمتر دانش آموزی دیده می شود که بدون مشاور، قدم در مسیر کنکور بگذارد! مشاوره کنکور در سال های اخیر از باید های داوطلبان شده است.

ذکر این مورد را لازم میدانم که قطعا این مشاوران نقاط ضعفی هم دارند اما اعتماد کردن به این مشاوران با توجه به تجربه و دانش اثبات شده آنها بسیار راحت تر از سایر مشاورین است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 مشاور برتر کنکور ایران بپردازیم و در پایان به معرفی ویژگی های یک مشاور حرفه ای و کاربلد کنکور بپردازیم.

اسامی 10 مشاور برتر و پرآوازه کنکور ایران:

1- مهندس سیدامیر دیبازر

مهندس دیبازر مشاور کنکور و برنامه ریز تحصیلی معروف و با تجربه و یکی از بهترین مشاوران کنکور ایران است. ایشان در برنامه های متعدد تلویزیونی رسانه ملی به عنوان کارشناس آموزشی و کنکور معرفی شدند. سید امیر دیبازر مشاور تحصیلی بسیاری از رتبه های برتر کنکور است.

امیر دیبازر در تهران دارای مرکز مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی است. و آموزشگاه راهبرد اندیشه دیبازر را در تهران اداره میکند. استاد امیر دیبازر به صورت حضوری در تهران و به صورت غیرحضوری برای سراسر ایران مشاوره دارد.

در برنامه ریزی حضوری به طور مستقیم با استاد دیبازر در ارتباط خواهید بود و تمامی سوالات مشاوره ای و مشکلات تحصیلی تان را با راهنمایی ها و راه کارهای ایشان حل خواهید کرد:

 • برنامه ریزی دقیق به صورت هفتگی
 • ملاقات منظم با استاد دیبازر
 • جلسه خصوصی با استاد دیبازر
 • دریافت شیوه مطالعاتی برای هر کتاب درسی
 • دریافت لیست تمام منابع مورد نیاز برای کنکور
 • دریافت اطلاعات آماری برای هدف گذاری دقیق در رشته ای خاص
 • دریافت مدرن ترین شیوه های حل تست و تمرین

در برنامه ریزی مجازی از طریق فضای مجازی می توانید سوالات خود را از استاد دیبازر بپرسید. از برنامه ریزی روز به روز ایشان استفاده کنید و طبق متد ایشان درس بخوانید.

 • برنامه ریزی دقیق به صورت هفتگی
 • دریافت منظم پیام صوتی از آقای دیبازر
 • دریافت شیوه مطالعاتی برای هر کتاب درسی
 • دریافت لیست تمام منابع مورد نیاز برای کنکور
 • دریافت اطلاعات آماری برای هدف گذاری دقیق در رشته ای خاص
 • دریافت مدرن ترین شیوه های حل تست و تمرین
 • شرکت در آزمون پایش آنلاین به طور هماهنگ

2- مهندس محمدرضا پوردستمالچی

 از پرمخاطب ترین مشاوران کنکور ایران است. مرکز مشاوره پوردستمالچی در تهران یکی از تخصصی ترین و علمی ترین مراکز کنکور در تهران است. وی موسس آموزشگاه پسرانه برسام می باشد.

3- استاد رامین نیکخو

یکی از مشاورین بنام کنکور در ایران است که به صورت حضوری در تهران فعالیت دارد. شهرت او بیشتر به سبب حضور در برنامه تلویزیونی گزینه چهار می باشد.

4- سیدعلی سهیل میرصادقی

روانشناس مشهور و سخنرانی توانمند است. موسس مدارس بارسا در تهران است و سال هاست که در زمینه مشاوره کنکور فعالیت دارد.

5- مهندس ایمان سرورپور

به اعتقاد بسیاری از صاحب نظران، ایمان سرورپور بهترین مشاور انگیزشی کنکور است.

6- دکتر مهدی نکویی

یکی از بهترین مشاوران کنکور ایران است و سال هاست در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور فعالیت دارد. در اصل دندانپزشکی خوانده ولی در زمینه موفقیت و مشاوره کنکور فعالیت دارد.

مرکز مشاوره دکتر نکویی در تهران است

7- استاد علیرضا افشار

دفتر مشاوره علیرضا افشار در کرج است اما بیشتر به صورت غیرحضوری مشاوره می دهد. در کانال تلگرام علیرضا افشار مطالب مفید کنکوری به صورت رایگان قرار میگیرد.

8- دکترمحمد معین الدین

یکی از بهترین مشاوران کنکور در شهر اصفهان است. کلینیک مشاوره تحصیلی وی در شهر اصفهان است اما به صورت غیرحضوری به سراسر ایران مشاوره می دهد.

9- دکتر حسین رونقی

یکی از بهترین مشاوران کنکور در شهر رشت است. وی دارای تحصیلات پزشکی است و جراح ارتوپد است.

10- مهندس سینا تهرانی

مرکز مشاوره درس زندگی در تهران اداره می کند. یکی از مشاورین کنکور با تجربه است

ویژگی های یک مشاور حرفه ای و کاربلد

اما به راستی مشاوران کنکور چه می کنند؟ وظایف یک مشاور کنکور حرفه ای چیست؟ آیا اسم و رسم یک مشاور می تواند تضمین کننده رتبه و قبولی ما شود؟

بهترین مشاور کنکور کیست؟

مطالعه برای کنکور تکنیک ها و قلق های خاص خود را دارد. یک مشاور برتر باید 1. با تمام تکنیک ها و اصول مشاوره آشنا باشد. 2. تجربه ارائه مشاوره به سایر داوطلبان را داشته باشد 3. خود جزو رتبه های برتر کنکور باشد. 4. به صورت خصوصی برای هر دانش آموز برنامه ریزی کند.5.هزینه مشاوره آن مناسب باشد.

10 مشاور برتر کنکور ایران چه کسانی هستند؟

لیست 10 نفره برترین های ایران در این مقاله آمده است

کلیدواژه : اسامی بهترین مشاوران کنکوراستاد علیرضا افشار مشاور کنکوربهترین مشاور کنکوربهترین مشاور کنکور اصفهانبهترین مشاور کنکور اهوازبهترین مشاور کنکور پزشکیبهترین مشاور کنکور تبریزبهترین مشاور کنکور تجربیبهترین مشاور کنکور خرم ابادبهترین مشاور کنکور در بابلبهترین مشاور کنکور در خرم ابادبهترین مشاور کنکور در خوزستانبهترین مشاور کنکور در مشهدبهترین مشاور کنکور شیرازبهترین مشاور کنکور غیر حضوریبهترین مشاور کنکور فسابهترین مشاور کنکور کرمانشاهبهترین مشاور کنکور همدانبهترین مشاور کنکور هنربهترین مشاور های کنکوربهترین مشاور های کنکور اصفهانبهترین مشاور های کنکور اهوازبهترین مشاور های کنکور ایرانبهترین مشاور های کنکور تهرانبهترین مشاور های کنکور شیرازبهترین مشاور های کنکور مشهدبهترین مشاوران کنکور هنرپوردستمالچی مشاور کنکوردکتر حسین رونقی مشاور کنکوردکتر رونقی مشاور کنکوردکتر مهدی نکویی مشاور کنکورده مشاور برتر کنکوردیبازر مشاور کنکوررامین نیکخو مشاور کنکورسهیل ذوالفقاریه مشاور کنکورسینا تهرانی مشاور کنکورشهاب الدین یخچالیان مشاور کنکورعلی میرصادقی مشاور کنکورمهندس ایمان سرورپور مشاور کنکورمهندس سید امیر دیبازر مشاور کنکورمهندس محمدرضا پوردستمالچی مشاور کنکور
تیم تحریریه کنکورآباد
دیدگاه کاربران
12 دیدگاه
 • fateme 20 دی 1400 / 6:26 ب.ظ

  هیچ کدوم از این مشاورا خودشون مشاوره نمی دن همش یه سری دانشجو که اومدن آموزش دیدن رو می ذارن تنها کسی که دیدم فقط خودش مشاوره می ده دکتر پرتوی هست که چون کارشون درسته تبلیغ الکی نمی دن

 • ملیسا احمدی 25 مرداد 1400 / 1:08 ب.ظ

  من یک سال مشاورم سید امیر دیبازر بود خیلی راضی بودم پیش مشاران دیگه ام رفتم اما ایشون با همه فرق داشت و کارشون عالی بود به همه بچه های کنکوری و دهم و یازدهم پیشنهاد می کنم برای اطلاعات از خدماتشون به سایتش مراجعه کنند.

  • هستی 20 آبان 1400 / 7:08 ب.ظ

   سلام راه ارتباطی با ایشون چطور هست میشه کمک کنید

 • افشاری 19 اردیبهشت 1400 / 9:59 ق.ظ

  به نظر من اول از هر چیز ادم سال کنکور باید یه برنامه درست داشته باشه،مشاور من کسی بود ک تونست منو از یه وضعیت خیلی بد نجات بده و باعث بشه ک من الان بتونم درصدای خیلی بالا بزنم،انتخاب مشاور ینی بازی با سرنوشت،خدارو هزار بار شکر ک من بهترین انتخاب رو داشتم،مشاوره های کنکورآباد فرشته نجات من بود

 • شهریار 9 اسفند 1399 / 6:17 ب.ظ

  سلام کار علیرضا افشار چطوریه؟

 • راهله 30 بهمن 1399 / 10:41 ق.ظ

  تا وقتی دکتر معین الدین هست که کسی سراغ بقیه نمیره 🙂

  • بنیامین 31 فروردین 1400 / 2:22 ب.ظ

   سلام
   میشه یکم اطلاعات درباره ایشون بدید؟

 • Lili 14 بهمن 1399 / 10:17 ب.ظ

  از اقای پوردستمالچی و سینا تهرانی تو این لیست نام برده شد من پیششون رفتم و از شیوه کارشون خوشم نیومد. میشه یه مشاوری معروف نباشه ولی از اینا بهتر باشه؟

 • علی 27 آبان 1399 / 10:26 ب.ظ

  واقعاً ایمان سرورپور خاص ترین ان تو مشاوره کنکور

 • ahoura 27 فروردین 1399 / 8:57 ب.ظ

  سلاام
  منم قبول دارم علیرضا افشار مشاور تحصیلی خوبی هست
  هم انصاف داره هم سواد داره
  هم به قول دوستمون تبلیغ کسی نمی کنه

 • ملیکا 10 اسفند 1398 / 5:07 ب.ظ

  مشاور تحصیلی به بی طرفی و دلسوزی باید معروف بشه نه این مشاوران تبلیغاتی و تلویزیونی و اینایی که فقط اسم هستند و خودشان برنامه نمیدن
  بین اینا فقط علیرضا افشار، دکتر معین الدین و دکتر نکویی مشاور کنکور خوبی هستند که تبلیغ نمیکنند لااقل

 • آروین 21 دی 1398 / 6:42 ب.ظ

  مشاور کنکور فقط علیرضا افشار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *